Kosmetika

Original ATOK

Original Atok je česká aromaterapeutická kosmetika. Všechny přípravky jsou 100% přírodního původu získávané z plodů, semen, kořenů, dřeva či kůry rostlin. Oleje jsou lisovány za studena, což znamená, že se v nich zachovají všechny jejich účinné látky. Kosmetika Original Atok nabízí skutečně širokou škálu možností využití a kombinací pro všechny typy pleti. Veškeré přípravky jsou vyráběny až po obdržení objednávky, tudíž se k vám dostávají v té nejkvalitnější podobě bez skladování. Éterické oleje mají také blahodárné účinky na zdravotní stav člověka. Tyto oleje mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce, emoce i psychiku.

Mezi nejvýznamnější patří:
  • prevence před zdravotními či psychosomatickými potížemi
  • navození duševní pohody
  • obnova rovnováhy těla

Kosmetika SynCare

Proč právě SynCare? Zabývá se především tím, aby žádný z přípravků nenarušil kožní bariéru, od toho se odvíjí všechny účinné složky přípravků. Kosmetika SynCare obsahuje až 95% přípravků bez parfému, tudíž jsou vhodné i pro citlivou pleť. Navíc Bio kosmetika SynCare obsahuje výhradně suroviny rostlinného původu s výjimkou včelího vosku, naopak neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty, barviva, emulgátory, silikony, umělé oleje a parafín. Pro garanci stoprocentní kvality přípravků i jejich účinků se kosmetika SynCare musí každých 12 měsíců podrobovat recertifikaci. Kosmetika SynCare je též českého původu.

Po konzultaci je možné si objednat přípravky SynCare i pro domácí péči a tím docílit krásné a zdravé pleti.

NYX

Nyx je dekorativní kosmetika, která však nemá obdoby. Veškerá líčidla perfektně drží, make up dokonale splyne s pletí a štětce jsou neuvěřitelně jemné. Po vyzkoušení přípravku a vlastní zkušenosti už nebudete chtít nic jiného. S touto značkou líčím na veškeré akce: plesy, svatby, karneval, focení a další.